Międzywodzie noclegi

Międzywodzie noclegi.

Turkus Międzywodzie to idealna propozycja dla osób szukających ciszy i aktywnego wypoczynku.


Międzywodzie noclegi

 

Turkuspokoje to wyjątkowy dom gościnny  oferujący noclegi w Międzywodziu. Wyjątkowy gdyż:

Położony jest w malowniczym miejscu.

Nasz Dom Gościnny położony jest na wyspie Wolin pomiędzy szerokim rozlewiskiem jeziora Wrzosowskiego a Morzem Bałtyckim. Wyjątkowe położenie sprawia, że z jednej strony po kilku sekundach spaceru mogą się Państwo znaleźć nad malowniczą przystanią a z drugiej strony w ciągu kilku minut spokojnym spacerem mogą się Państwo znaleźć nad Morzem Bałtyckim.

Międzywodzie

 

Turkus Międzywodzie to oaza spokoju.

Nasz Dom Gościnny położony jest w Międzywodziu w bardzo cichej i malowniczej okolicy nad samą zatoką. Dzięki wysokiemu standardowi wykończenia gwarantujemy naszym gościom ciszę i spokój – tak bardzo potrzebną podczas urlopu.

Międzywodzie noclegi, noclegi międzywodzie

 

Międzywodzie plaża.

Plaża w Międzywodziu należy do jednych z najczystszych w Polsce i dzięki dobrym prądom morskim średnia temperatura morza Bałtyckiego w okolicach Międzywodzia jest wyższa niż na przykład na wybrzeżu środkowym.

tanie wczasy nad morzem

 

Międzywodzie noclegi, dla naszych gości.

Wiemy, że nasi goście są wyjątkowi i chcemy aby taki był nasz Dom Gościnny. Dlatego zapewniamy do użytku nowoczesny ośrodek (zbudowany w 2012 roku) w pełni przystosowany do obsługi naszych gości.

Nasze motto – “czuj się jak w domu i wypoczywaj” – oddaje naszą misję. Chcemy, aby w Międzywodziu każdy poczuł się jak u siebie w domu i dodatkowo idealnie wypoczął.

 

 

Noclegi Międzywodzie – w pobliżu Dziwnowa.

Międzywodzie znajduje się w granicach administracyjnych gminy Dziwnów. To zapewnia atrakcyjne położenie pomiędzy wodami Morza Bałtyckiego, Zatoki Kamieńskiej i rzeki Dziwny.

Ostatnie rankingi pokazują, że Gmina Dziwnów należy do najbardziej znanych regionów turystycznych Polski.

Położenie w najbardziej na południe wysuniętej części przybrzeżnej Bałtyku sprawia, że występuje tu najłagodniejszy klimat w Polsce. Stąd najmniejsze amplitudy temperatur w roku, zimy krótkie i ze znikomymi opadami śniegu, lata z dużą liczbą dni słonecznych.

 

 

Gmina Dziwnów.

Do gminy Dziwnów należą 4 miejscowości:

  • Łukęcin
  • Dziwnówek
  • Dziwnów
  • Międzywodzie

Każda z tych miejscowości posiada swój niepowtarzalny klimat, jednak my wierzymy, że Międzywodzie jest prawdziwą perłą w tej koronie.

 

 

Dojazd do Międzywodzia.

Dojazd z południa kraju drogą międzynarodową E65, od Parłówka drogą krajową 107 i od Kamienia Pomorskiego drogą krajową 102.

 

O Międzywodziu.

Międzywodzie to prawdziwa oaza położona wśród sosnowych lasów, otoczona wodami Zatoki Kamieńskiej, rzeki Dziwnej i oczywiście morza Bałtyckiego.

Najszersze na pomorzu plaże z pewnością przyciągną miłośników sportów wodnych i aktywnego wypoczynku.

Zwolennicy relaksu i wędkowania – piękne zakątki nad rzeką i  Zalewem Kamieńskim, a miłośnicy sportów wodnych oprócz morza mogą korzystać tu z wód Zalewu. Międzywodzie jest znanym ośrodkiem sanatoryjnym, wyspecjalizowanym, głównie w leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych i narządów ruchu.

 

Cennik naszych pokoi dostępny jest tutaj.